Zafer Düztepe

Zafer Düztepe

Zafer Düztepe

İş Dünyasında Tanınma ve Tanışma Sanatı: Networking Atölyesi |

Profesyonel hayatına 1994 yılında Unilever Holding Bilgi Teknolojileri departmanında başlamış, bir dönem San Francisco’da yaşadıktan sonra, Türkiye’ye dönmesi ile birlikte satış alanında çalışmıştır. 2010 yılında başlayan Networking çalışmaları sonrasında, 2012 yılında Istanbul Business Network grubunu kurmuştur. İstanbul Business Network grubu, 10.000’e yakın üye sayısı ile her sektörden Networking yaparak iş ve sosyal çevresini geliştirmek isteyen kişileri içeren bir gruptur. Zafer Düztepe düzenli Networking tanışma toplantıları, sivil toplum kuruluşları ve kulüplerde aktif olarak yer aldığı İKİ YIL içerisinde 10000 den fazla kişi ile tanışmıştır. Kartvizit koleksiyonunda 20,000 den fazla girişimci, iş adamı ve profesyonel vardır.

2010 yılı itibariyle Satış Yöneticisi olarak danışmanlığını yaptığı firmaların yeni müşteriler kazanmaları için çalışmaktadır. Istanbul Business Network grubunun yanı sıra, Topluluk Önünde Konuşma ve Liderlik Kulübü Toastmasters, Genç Liderler Girişimciler JCI derneğine ve Girişim Hareketi oluşumuna katkı vermekte, gönüllü çalışmalara katılmaya devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Haliç Üniversitesi Pazarlama Dahileri Zirvesi, Şehir Üniversitesi Kariyer Festivali, İstanbul Teknik Üniversitesi İletişim Ustalığı Zirvesi ve PMI Türkiye (Project Management Institute)’de Networking, İletişim ve Kariyeri üzerine bilgi ve deneyimlerini paylaştığı seminerler vermiştir.

Zafer Düztepe, Üniversitelerde, derneklerde ve organizasyonlarda seminerler vermektedir. Şu anda 13 farklı organizasyon içerisinde Networking faaliyetlerine ve profesyonel danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Fiberfox ve Fibline firmalarının üreticisi olduğu fiber kablo ve ekipmanlarının Türkiye çapında satış ve pazarlama faliyetlerini yürütmektedir. Vipera Bilişim Güvenliği Danışmanlık firması için ERP ve SAP programı kullanan firmalar için güvenlik zaafiyetlerinin tesbit edilmesi ve Hacker’lara karşı güvenlik penetrasyon testlerinin yapılması için danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2018 yılı itibariyle uygun koşullar oluştuğunda İletişimde İnsan Tanıma Sanatı Kim Kimdir? Semineri ve İlişkilerde Ustalık Eğitimi, Ailede Huzur Semineri ve Zihinsel Güçlendirme ile Sigara’dan Özgürleşme eğitimleri vermektedir.