Sevgili Katılımcı,

Geleceğin Bilimi Forumunda lisans öncesi katılımcılar için oluşturduğumuz sınırlı kontenjana girmeye hak kazandın. Aşağıdaki formdan kaydını tamamlayabilirsin.

 
Geleceğin Bilimi Forumu temelde lisans öğrencilerine odaklı olmakla beraber 
lisans öncesi katılımcılar için de bir çok etkileşim alanları sunan jenerasyonlar arası etkileşimi artırmayı amaçlayan bir organizasyon. Bu sebeple sınırlı sayıda lisans öncesi katılımcıya da forumda yer verebiliyoruz. 
 
Organizasyon politikamız gereği lisans öncesi katılımcılardan ücret almıyoruz 

ancak senden ricamız aşağıdaki linkten kayıt tamamlama forumunu doldururken kaydını tamamlayan ancak organizasyona katılmayan her kişinin bir başka arkadaşının Geleceğin Bilimi Forumuna katılma şansını elinden aldığı bilinci ile hareket etmen.

 

Program hakkında ayrıntılı bilgi için: gbf2019.geleceginbilimi.com
 
Forum sürecinde en az 4 oturuma katılım gösteren katılımcılar Aktif Katılımcı statüsü kazanacak. 

16-18 yaş arası Aktif Katılımcılara ücretsiz Gelecek Üyeliği sağlanacak. https://gelecekhareketi.com/gelecekuyeligi/

Ayrıca aktif katılımcılar arasında yapılacak çekilişler ile sürpriz hediyeler ve GBf2020 için ek avantajlar seni bekliyor olacak.

Seni aramızda görmek harika olacak.
Gelecekte görüşmek üzere.
 
Gelecek Meclisi
Not: Kesin kaydını yaparken belirlediğin günlerde katılım sağlaman bizim için önemli. Kesin kaydını yaptırdığı halde etkinliğe katılım sağlamayanlar organizasyon politikamız gereği engellenenler listesine düşecek ve Geleceğin Bilimi etkinliklerinden tekrar yararlanabilmeleri için 2 aktif Gelecek Üyesinin referansı gerekecek. Lütfen planlamanı tekrar gözden geçir.

    Geleceğin Bilimi Forumu 2019

    Özel Kontenjan Kesin Kayıt Formu    Not: Kayıt tamamlama ile ilgili sorunlarınızda [email protected] adresi ile irtibata geçebilirsiniz.